Popular Posts

O mnie

Moje zdjęcie

Witajcie na mojej stronie! Jestem osoba szczerze zakochaną w zatrzymywaniu chwil na fotografii.  Każda chwila jest ulotna więc warto ją zatrzymać na pamiątkę. Jestem maniaczką graficzną i budowlaną, jednak jak prawdziwa kobieta lubię sprawy typowo kobiece, makijaż, modę a o kulinariach już nie wspomnę, bo wielki ze mnie obżartuch. Jestem totalnie zakręcona na punkcie sportu i aktywności fizycznej. Przede wszystkim kocham zwierzaki i oczywiście moje dwa psie potwory.
Mam nadzieję że nie będziecie się nudzić na mojej stronie!

We Are Just Creative

Twitter Updates

Get In Touch

 

+

Maluch
2 komentarze:

 1. Trafiłam tu z Twojego bloga :) Klusia jest urocza :* Sama mam labradorkę, też czarną- Gapcię :) Czytałam również post nt. tego, jak ją wzięliście z "hodowli" (czy ma rodowód?) i zastanawiam się, czy nie powinnaś zgłosić tego na policję lub przynajmniej do Związku Kynologicznego. Jeśli Maluszek ma rodowód to znaczy że pochodzi z pełnoprawnej hodowli, która MUSI spełniać pewne standardy i podlega kontrolom ZK. Labki nigdy nie powinny być trzymane na dworzu, zwłaszcza szczenięta :( To psiaki, które potrzebują bliskości człowieka, socjalizacji. Pierwsze 8 tygodni jest tu kluczowe. Po drugie Klusia chyba była u Was już w 6 tygodniu życia? Dla właściwego rozwoju powinna być z mamą około 8 tygodni :( Nam hodowca nie chciał wydać Gapci wcześniej niż w 9 tygodniu.
  Tak nawiasem mówiąc Twoje zdjęcia są CUDOWNE :) Widać, że kochasz zwierzęta, a ja lubię takich ludzi :)
  Ucałowania dla Twoich pupilków :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłosiłam to Kochana! Tyle, że tam gdzie ją kupowałam mam 300km drogi. Nie mogę za bardzo monitorować czy się tą sprawą dalej zajęli. Polacy nie są zbytnio wrażliwi jeśli chodzi o zwierzęta.
   Nigdy nie miałam tak małego szczeniaka! Moja Tisa została wzięta gdy miała 9 tyg. W całej tej sprawie dobre jest to, że ten piesek trafił do nas, jednak było mi niesamowicie żal reszty, która tam została (z tego co się dowiedziałam nie ma tam już żadnego psa, ale co z nimi zrobili nie wiem, może jak się dowiedzieli, że to zgłosiłam to gdzieś ukryli szczeniaki) MASAKRA!!!

   Usuń

Baw się Dobrze!

Psy są naszymi wiernymi przyjaciólmi od wieków. Działają na nas terapeutycznie. Są szczere, bezgranicznie nas kochają i zapewniają nam bezpieczeństwo.

Moim zamierzeniem jest, aby każdy kto tu wejdzie mógł się uśmiechnąć. Dokumentuje chwile dojrzewania szczeniaka i w miare możliwości zamierzam fotografować inne zwierzęta. .
...Czytaj Więcej

 • lion
 • lion
 • lion
 • lion
 • lion
 • lion
 • lion
 • lion
 • lion
 • lion
Created with flickr badge.

Popular Posts

Created with flickr badge.